Haihola Woman
Haihola Üst Giyim
Haihola Alt Giyim
Haihola Koleksiyon
Haihola Man
Haihola Üst Giyim
Haihola Alt Giyim
HAİHOLA BLOG
Y2K

Y2k ?
Y2K modası, geçmişi 2000’li yılların başına kadar uzanan, nostalji ve retro estetiğin ön planda olduğu bir trend. 
Bu eğilimin giderek daha popüler hale gelmesinin birçok nedeni var; bunlar arasında nostaljiye hitap etmesi, mevcut kültürel atmosferle ilgisi yer alıyor.

1 Atletik Stil
Eşofmanlar Y2K modasının önemli bir parçasıydı çünkü her şey rahat ve gündelik bir görünüme yönelikti. Bu, bol kesimli ve büyük beden sweatshirt'lerin, botların ve spor ayakkabılarının, dış hatlarını vurgulayan kısa üstler ve bebek tişörtleriyle bir araya getirilmesinin 2023'te modaya uygun görünmenin en iyi yolları olduğu anlamına geliyor. Bol pantolonlar, eşofman ve bel çantası harika bir gün geçirmek için idealdir. Y2K ruh halini mükemmel şekilde yakalayan kıyafet.

Devamını Oku
Kore Modası

Kore veya anime tarzı giyinmek?
Güney Kore sinemasının dünya çapında ilgi görmesiyle birlikte Kore kültürü de insanlar tarafından daha çok merak edilir hale geldi. Korelilerin giyim tarzları, dinledikleri müzikler ve kullandıkları aksesuarlarla trendlere ve moda dünyasına da yön veriyor. Peki Kore modasının olmazsa olmaz parçaları hangisi?

Devamını Oku
Street Wear

10 Adımda Kişisel Stil Nasıl Oluşturulur? Moda dünyası denildi mi kişisel stil akla ilk gelen konuların başında olmuştur hep. Hatta sektörün dışındaki insanlar modayla ilgilenen biriyle tanıştı mı mutlaka kişisel stil ile ilgili bir soru sorarlar. Kişisel stil oluşturma hem merak edilen ve çok konuşulan bir konu olup aynı zamanda da birçok kişiye uygulaması zor ve zahmetli bir uğraş gibi gelmekte. Her ne kadar bu izlenim kısmen doğru olsa da bu yazıda önerdiğimiz pratik 10 adımla siz de kişisel stilinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Devamını Oku
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR