KARGO & TESLİMAT

https://www.haihola.com/’ da yapacağınız alışverişlerde siparişlerinizin banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Kargo yoğunluk, şartlar doğrultusunda tahmini teslim süresi 1-5 iş günü içerisinde gerçekleşir. Kargonuzu ‘kargo takip’ seçeneğinden takip edebilir, iletişim tercihlerinden bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

İADE & DEĞİŞİM

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo firmaları dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iade-değişim teslim alınmamaktadır.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla değişim yapabilirsiniz.
 
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
 
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içerisinde satın almış olduğunuz hesaba geri bakiye olarak aktarılmaktadır.

Bakiyenizi dilediğiniz zaman kullanabilir,dilediğiniz kadarını harcayabilir ve kesintisiz şekilde sınırsız süre ile kullanabilirsiniz.

Geri ödemeniz üyeliğiniz tarafına yapılır. Üyeliğinizdeki bakiyenizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR